Diana Pakulska - Okraska

Diana Pakulska – Okraska

Założycielka, Prezes Zarządu i Coach Biznesu

Pomagam tworzyć Przestrzeń Przyjazną Pracy projektując instalacje budynkowe w przestrzeniach biurowych. Jestem Inżynierem, Coachem, Dyrektorem ds. Kluczowych Klientów, certyfikowanym Trenerem i Mentorem. Od 2011 roku zarządzam firmą ECLIPSE Projekt, z którą zrealizowałam projekty instalacji elektrycznych, teletechnicznych i sanitarnych na łączną wartość 400 tys. m2 powierzchni biurowej przy współpracy z ponad 300 firmami i międzynarodowymi koncernami. W życiu kieruję się wartościami: szacunek, efektywność, zaangażowanie, rozwój, co przekłada się na dbanie o świadome wybory moich klientów i realizowanie projektu na wysokim poziomie.

Jestem właścicielką marki Przestrzeń Przyjazna Pracy, której misją jest dawanie wiedzy architektom, przedsiębiorcom, najemcom do tworzenia dobrych miejsc pracy, poprzez realizację wywiadów ze specjalistami z dziedziny aranżacji biurowych, emitowanych na kanale YouTube. Piszę artykuły, które są publikowane w portalu Onet.pl, Lady Business Club, na moim blogu oraz w kanałach social mediowych, aby więcej osób miało dostęp do tej wiedzy.

Moją pasją jest zarządzanie ludźmi przez mentoring i pomaganie w realizacji ich celów zawodowych, tak aby uzyskiwali jak najlepszą efektywność pracy i dużą skuteczność.

Przyjazne środowisko pracy

Naszą misją jest tworzenie przyjaznych instalacji w biurach, które ułatwiają pracownikom wykonywanie zadań, pobudzają twórczo, niwelują zmęczenie. Są w pełni dostosowane do charakteru działalności, struktury organizacji i typu stanowisk. Nasze projekty zapewniają najlepsze rezultaty pracy bezpośrednio przyczyniając się do wzrostu zysków firmy.

Dbamy o Twoje potrzeby

W swojej pracy kierujemy się potrzebami naszych klientów, dbając o realizację zgodnie z założeniami i w wyznaczonym budżecie. Pomagamy optymalizować rozwiązania techniczne oraz koszty instalacji, jednocześnie spełniając oczekiwania inwestora.

Ekologicznie znaczy ekonomicznie

Ogromną wagę przywiązujemy do proekologicznych rozwiązań, które obniżają koszty utrzymania biura. Już na etapie projektowym zmniejszamy zużycie energii elektrycznej, sporządzając scenariusz pracy energetycznej powierzchni. To pozwala w znacznym stopniu zredukować koszty realizacji fit-out oraz koszty utrzymania biura.

Estetyczna architektura instalacji

Przywiązujemy ogromną wagę do estetyki i charakteru wnętrz, spełniając marzenia o reprezentacyjnych przestrzeniach, będących wizytówką firmy i odzwierciedleniem osobowości marki oraz jej właściciela.

Pracujemy z najlepszymi

Nasza firma uczestniczyła w wielu realizacjach dla największych światowych koncernów i marek: Samsung Polska, First Data Polska, Gide Loyrette Nouel, Dalkia Polska, L’Oréal Polska, Skarbnica Narodowa, Dom Development, CERI International i wielu innych.

Nasze doświadczenie