Projektując instalacje elektryczne, teletechniczne i sanitarne w przestrzeniach biurowych zmierzyliśmy się z milionem różnych zagadnień.


W ciągu 9 lat zaprojektowaliśmy ponad 400 tys. m2 powierzchni biurowej dla co najmniej 300 marek i koncernów międzynarodowych firm, takich jak: CERI International, Samsung Electronics Polska, Dior, Dom Development, Generali Towarzystwo Ubezpieczeń, Roche Polska, First Data Polska, Prudential Polska, L’Oréal Polska, Gide Loyrette Nouel i wielu innych.

W ostatnim czasie współpracujemy z liderami rynku budownictwa biurowego i już na etapie realizacji fit-out wspieramy ich swoim doświadczeniem i wiedzą, dbając przy tym o przestrzeganie standardów budynkowych instalacji wewnętrznych.

Spectra Development i Castor Park to spółki, które nam zaufały powierzając realizację projektową na ponad 60% powierzchni biurowej w budynku Bobrowiecka 8 w Warszawie, gdzie głównym założeniem jest dbałość o dobrą koordynację międzybranżową oraz czas realizacji.

Naszą pracę doceniają wybitni architekci i pracownie architektoniczne, które wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie projektowania instalacji w aranżacjach biurowych, jak: PRC Architekci, APA Paul Rene, IFF Architects, Dominik Dzierzbiński z The Design, Radosław Skalski z KREATIVA, Marta Miklaszewska z Marchitektka, JMW Architekci, Magdalena Cackowska, Spaceplan, Interbiuro, JMP Service i wielu innych.