Jak zgodnie z zasadami CSR zaprojektować biuro

CSR – czyli społecznej odpowiedzialności biznesu dotyczy również przestrzeni biurowych. Dbanie o zrównoważony biznes w zrównoważonym środowisku to jedna z kluczowych wartości firm które przestrzegają zasad CSR. Najbliższym środowiskiem dla firm jest ich własne biuro. Przestrzeń gdzie przebywają pracownicy, są spotkania z klientami oraz tworzy się nowe produkty.

Pełną odpowiedzialność za projekt ponosi zespół projektowy i zespół realizujący, których zadaniem jest wiedzieć: jak zaprojektować takie biuro zgodnie z zasadami CSR.

Analiza potrzeb przy modernizacji biura jest niezwykle ważna. Nie tylko w kwestii parametrów technicznych, lecz także w kontekście pracowników, ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Należy brać pod uwagę zapotrzebowanie ludzi, którzy są wartością w przedsiębiorstwie, a biuro jest ich narzędziem pracy.

Zobacz wywiad z Wiolettą Fabrycką, Niezależnym doradcą, propagatorką zrównoważonego budownictwa, właścicielką firmy A PROPOS, żeby zdobyć wiedzę na temat budynku i biura z perspektywy CSR – czyli społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Zapraszam do oglądania również innych filmów z serii Wywiad z Ekspertem:  Przestrzeń Przyjazna Pracy

Zobaczysz nas:

 

>> ECLIPSE Projekt – pomagamy tworzyć Przestrzeń Przyjazną Pracy projektując instalacje budynkowe: elektryczne, teletechniczne i sanitarne <<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *