Harmonia emocji i rozumu w projektowaniu biur, czyli jak było na wykładzie

Emocje są zawsze skutkiem.

Bardzo często w naszym otoczeniu są drzazgi. Często zupełnie niezauważalne na poziomie świadomości, natomiast podświadomie widzialne. Widzimy je codziennie, wtopione w otoczenie. Małe i delikatne wywołują mikro napięcie w naszym mózgu. Umysł nie ma świadomości, że coś sprawia mu przykrość, dlatego nie chroni się przed ukłuciem, nie rozpoznaje zagrożenia i naraża nas na mikro ból i dyskomfort.

Co ciekawe to fakt, że drzazgą może być zdjęcie dziecka na biurku w pracy. Przyjemnie się na nie patrzy, a widok ten wprawia nas w miłe emocje, natomiast nie po godzinie 18:00, kiedy z powodu tego samego zdjęcia zaczynają męczyć nas wyrzuty sumienia, zaburzając naszą koncentrację i zaangażowanie w projekt, nad którym właśnie pracujemy.

Emocji, które towarzyszyły nam przed wykładem, w okresie intensywnej organizacji. Emocji podczas wykładu, kiedy widzieliśmy reakcje uczestników, bo profesor Rafał Ohme mówił o emocjach. Jak również tych po wykładzie, kiedy podczas networkingu wspólnie przeżywaliśmy to, co usłyszeliśmy od profesora, a nasze emocje opadały do stanu normalności.

Zobacz jak było podczas naszej konferencji, która odbyła się 7 listopada 2019 roku w Poznaniu w Starym Browarze. Ten krótki materiał foto przywołuje wiele emocji.

 

zdjęcie 1. Zaczynamy

 

zdjęcie 2. Wiele emocji

 

zdjęcie 3. Rozmowy o talizmanach i drzazgach

 

zdjęcie 4. Ewa Mechelewska i profesor Rafał Ohme

 

zdjęcie 5. Krzysztof Jachowicz, Łukasz Michalski ( z pracowni projektowej JMW Architekci ), profesor Rafał Ohme i Diana Pakulska Okraska

 

zdjęcie 5. Emilia Bartosiewicz Brożyna, Diana Pakulska Okraska, profesor Rafał Ohme i Ewa Mechelewska

 

Zapraszam do oglądania również innych filmów z serii Wywiad z Ekspertem:  http://bit.ly/przestrzenprzyjaznapracy

 

>> ECLIPSE Projekt – pomagamy tworzyć Przestrzeń Przyjazną Pracy projektując instalacje budynkowe: elektryczne, teletechniczne i sanitarne <<

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *