Biuro idealne

projektowanie biura, fit-out, aranżacja biura

Dobrze zaprojektowane biuro

To bardzo złożony temat. Dla jednych dobrze zaprojektowane biuro to wnętrza, które się podobają, dostają uznanie i nagrody. Dla innych to przestrzeń, która jest tania w realizacji, w utrzymaniu oraz jak najbardziej pojemna pod względem liczby pracowników. Moim zdaniem dobrze zaprojektowane biuro to przede wszystkim przestrzeń, która spełnia wszystkie najważniejsze funkcje oraz zachowuje balans i proporcje pomiędzy pomieszczeniami.

Biuro marzeń

Chcąc stworzyć biuro marzeń należy przeanalizować wiele potrzeb. Warto dążyć do doskonałości, a każda droga do osiągnięcia tego celu to praca. Biuro, które ma spełnić wszystkie najważniejsze funkcje należy przeanalizować. Przejść proces znalezienia odpowiedzi na pytania: Co jest najważniejsze w moim biznesie? Jak pomagam klientom? Czego potrzebują moi pracownicy?

Trzy perspektywy

Trzy perspektywy spojrzenia na przestrzeń pracy pozwolą wybrać najważniejsze ze wszystkich potrzebnych funkcji, a całe biuro dopasują do charakteru i kultury zarządzania. Perspektywa pierwsza to biznes, czyli firma. Perspektywa druga to klient i jego oczekiwania oraz potrzeby. Perspektywa trzecia to ludzie, gdyż bez nich biznes by się nie skalował. Zadbanie o te trzy obszary gwarantuje sukces. Dowodem jest fakt, iż dobrze dopasowana przestrzeń pozwala zwiększyć skuteczność pracowników nawet o 40%, a co za tym idzie również zyski firmy.

 

Więcej na temat aranżacji biura dowiesz się z wideo na kanale YouTube – Przestrzeń Przyjazna Pracy.

http://bit.ly/PrzestrzenPrzyjaznaPracy

 

Autor tekstu: Diana Pakulska- Okraska

>> ECLIPSE Projekt – pomagamy tworzyć Przestrzeń Przyjazną Pracy projektując instalacje budynkowe: elektryczne, teletechniczne i sanitarne <<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *