Diana Pakulska - Okraska

Diana Pakulska – Okraska

Założycielka, Prezes Zarządu i Project Manager Eclipse Projekt

Eclipse Projekt powstał z połączenia moich dwóch wielkich pasji: projektowania budynków biurowych oraz projektowania wnętrz. Kształciłam się na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Elektrycznym oraz „LaSapienza” Uniwersytet di Roma. Z inżynierami włoskiego Uniwersytetu nawiązałam współpracę i już po skończeniu nauki, zaprojektowałam oświetlenie w nowych budynkach uczelni.

Doświadczenie projektowe i wiedzę zdobyłam w jednej z czołowych pracowni branżowych w Polsce: WSP Polska, gdzie uczestniczyłam w wielu ciekawych projektach, m.in.: realizacji Metra Warszawskiego (stacja Świetokrzyska), Platinum Tower, Hotelu Hiltona przy ul. Grzybowskiej, Centrów Handlowych IKEA i budynków biurowych: Starlinag w Łodzi, Czerwone Maki w Krakowie.

W 2011 r. założyłam własną firmę, specjalizującą się w projektowaniu instalacji wewnętrznych w budynkach biurowych. Zaprosiłam do współpracy pięciu najlepszych projektantów instalacyjnych z ogromnym doświadczeniem i wyczuciem przestrzeni. Razem realizujemy projekty, które wnoszą nową jakość w przestrzeniach biurowych.

Przyjazne środowisko pracy

Naszą misją jest tworzenie przyjaznych instalacji w biurach, które ułatwiają pracownikom wykonywanie zadań, pobudzają twórczo, niwelują zmęczenie. Są w pełni dostosowane do charakteru działalności, struktury organizacji i typu stanowisk. Nasze projekty zapewniają najlepsze rezultaty pracy bezpośrednio przyczyniając się do wzrostu zysków firmy.

Dbamy o Twoje potrzeby

W swojej pracy kierujemy się potrzebami naszych klientów, dbając o realizację zgodnie z założeniami i w wyznaczonym budżecie. Pomagamy optymalizować rozwiązania techniczne oraz koszty instalacji, jednocześnie spełniając oczekiwania inwestora.

Ekologicznie znaczy ekonomicznie

Ogromną wagę przywiązujemy do proekologicznych rozwiązań, które obniżają koszty utrzymania biura. Już na etapie projektowym zmniejszamy zużycie energii elektrycznej, sporządzając scenariusz pracy energetycznej powierzchni. To pozwala w znacznym stopniu zredukować koszty realizacji fit-out oraz koszty utrzymania biura.

Estetyczna architektura instalacji

Przywiązujemy ogromną wagę do estetyki i charakteru wnętrz, spełniając marzenia o reprezentacyjnych przestrzeniach, będących wizytówką firmy i odzwierciedleniem osobowości marki oraz jej właściciela.

Pracujemy z najlepszymi

Nasza firma uczestniczyła w wielu realizacjach dla największych światowych koncernów i marek: Samsung Polska Sp. z o.o., First Data Polska S.A., GIDE Loyrette Nouel, Dalkia Polska S.A., L’Oreal Polska Sp. z o.o., Skarbnica Narodowa Sp. z o.o., Dom Development S.A. CERI International Sp. z o.o. i wiele innych.

Nasze doświadczenie