Realizując 360 tyś m2 powierzchni obsłużyliśmy przeszło 290 klientów i zmierzyliśmy się z przeszło milionem różnych zagadnień projektowych.


Przez ostatnie 8 lat pracy poznaliśmy topologie instalacji budynkowych w ponad 50 budynkach w całej Warszawie. Wiedza ta daje nam sprawne działanie w kolejnych realizacjach.

Współpracujemy z najlepszymi na rynku firmami wykonawczymi w zakresie fit-out’u. Od lat wspieramy swoja wiedzą projektową Spaceplan Sp. z o.o., Interbiuro Sp. z o.o., Tombudex Sp. z o.o., Ren-Bud i innymi.

Naszą wiedzę doceniają wybitni architekci, jak: PRC Architekci Sp. z o.o., APA Paul Rene Sp. z o.o. Zbigniew Kostrzewa z „In Design”, Dominik Dzierzbiński z „The Design”, Radosław Skalski „Kreativa”.

Nasza firma uczestniczyła w wielu realizacjach dla największych światowych koncernów i marek: Samsung Polska Sp. z o.o., First Data Polska S.A., GIDE Loyrette Nouel, Dalkia Polska S.A., L’Oreal Polska Sp. z o.o., Skarbnica Narodowa Sp. z o.o., Dom Development S.A. CERI International Sp. z o.o. i wiele innych.